KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur i glas 17166125

nr 1716 6125

Björn Ekegren

(f. 1955), Sverige

Skulptur i glas, ansikte, Signerad, numrerad 35/50,40x22

Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 20:57:36

11/8 08:12:42 1      Vinnande bud

Björn Ekegren

Läs mer om Björn Ekegren